Внутрішнє утеплення стін матеріалами Тепловер

Тема у розділі 'Утеплення стін зсередини', створена користувачем Teplover, 08.12.2016.

 1. Teplover

  Teplover Administrator Команда форуму

  Останнім часом досить поширеними є випадки, коли утеплення зовнішніх стін неможливе і утеплення стін зсередини – є практично єдиним способом для термомодернізації свого житла. Більш за все такі нюанси виникають при утепленні квартир в багатоповерхових будинках. Подібний спосіб утеплення по своїй ефективності не може зрівнятися з фасадним, зовнішнім або міжстіновим утепленням, але є досить універсальним та поєднує в собі декілька процесів і утеплення і вирівнювання стін одночасно. Наприклад, будівля є архітектурною пам’яткою і зміна зовнішнього вигляду будівлі заборонена законом, в будинку немає міжстінового прошарку який можна заповнити теплоізоляційним матеріалом, внутрішні стіни квартири межують з ліфтовою шахтою та неопалюваними приміщеннями та ін. Внутрішнє утеплення є незамінною альтернативою, коли власники житла не хочуть витрачати немалі кошти на фасадні роботи, які виконуються верхолазами з використанням альпіністського обладнання і якість такого утеплення залишає бажати кращого.

  Ми пропонуємо повний комплекс робіт для утеплення внутрішніх стін приміщення якісними, теплоізоляційними матеріалами. Ми працюємо з власним продуктом – теплоізоляційними сумішами Тепловер. Це екологічно чисті, негорючі, довговічні матеріали, що мають підвищену паропроникність. Рекомендований шар нанесення для новобудов, де вже змонтований фасадний утеплювач, це 2,5 – 3 см теплоізоляційної суміші, для будівель, які не є утепленими – 5см. Така товщина нанесення, враховуючи підвищену паропроникність матеріалів, суттєво не змінює тепловологісного режиму всередині стінової конструкції, але забезпечує комфортний мікроклімат в приміщенні, запобігаючи утворення грибку та плісняви. Теплоізоляційні суміші Тепловер наносяться штукатурним способом, що створює монолітний шар без додаткових «містків холоду», метеріали не дають усадки, як це характерно для мінераловатних утеплювачів. Важливим фактором є те, що Тепловер – це додаткова звукоізоляція приміщення. Протоколи випробувань підтверджують, що коефіцієнт звукопоглинання становить 0,75 Дб для теплоізоляційної суміші Тепловер Light товщиною 30 мм.

  Утеплення матеріалами Тепловер зсередини – це ефективний спосіб теплоізоляції приміщення екологічно чистими матеріалами на все життя.
   
  Alex-okey подобається це.
 2. Alex-okey

  Alex-okey New Member

  Доброго дня! Не можу визначитись, яку саме штукатурку Тепловер для внутрішніх робіт вибрати. Купив квартиру в новобудові на Печерську(монолітно-каркасний, є зовнішнє утеплення мінераловатними плитами), дизайнер порадив для внутрішнього облицювання високотехнологічні штукатурки Вашого виробництва, так як дуже гарні теплоізоляційні і звукоізоляційні показники, плюс екологічність(в мене двоє маленьких дітей, не хочу використовувати класичні гіпсові системи). Порадьте, які суміші краще використовувати в облицюванні стін між кімнатами, цікавить підвищений ефект звукоізоляції, так як в "одну цеглу" перегородки, а також внутрішня поверхня зовнішніх стін(посилити утеплюючий ефект). Буду дуже вдячний за відповідь.
   
 3. Назар

  Назар New Member

  Доброго дня. Щодо описаної ситуації, дійсно наші теплоізоляційні суміші добре підходять для додаткового внутрішнього утеплення. У Вашому випадку ми рекомендуємо шар нанесення до 5см. Так як матеріали характеризуються пористою структурою, у них хороші звукоізоляційні властивості. Для Тепловер Light товщиною 30мм коефіцієнт звукопоглинання становить 0,7!!! при частоті від 800 до 8кГц.
  Пиріг для внутрішнього теплоізоляційного шару:
  1.Тепловер Набриск (розхід 1 мішок на 8-10м2)
  2.Тепловер Light (2 мішки на 1 м2 при товщині нанесення 5см)
  3.Тепловер Шпаклівка (1 мішок на 8м2)
   
  Alex-okey подобається це.
 4. Alex-okey

  Alex-okey New Member

  Дякую за відповідь! А що ви можете сказати з приводу стяжки для підлоги Тепловер? Хочу зробити "теплу підлогу"(електричну) - не буде тріщин і усадки?
   
 5. Назар

  Назар New Member

  При дотриманні інструкцій, можете не хвилюватися щодо усадки та тріщин, доречі ось відео:  Перед укладанням електричної підлоги, рекомендовано проармувати теплоізоляційний шар Шпаклівкою разом з склосіткою для придання поверхні більшої гладкості.
   
  Alex-okey подобається це.
 6. Alex-okey

  Alex-okey New Member

  А що можете порадити в ванну кімнату? Питання в матеріалі який може використовуватися в приміщеннях з підвищеною вологістю.
   
 7. Назар

  Назар New Member

  Нагадаю, що суміші Тепловер виготовляються на цементній основі, як відомо така штукатурка чи стяжка добре переносить вплив підвищеної вологості, на відміну від гіпсових матеріалів. Також поширена практика викорирстання Тепловер Premium+ http://teplover.ua/Premium.html з гідрофобними добавками в якості фінішного декоративного покриття у ванних кімнатах - хороший інструмент для архітекторів та дизайнерів;)
   
 8. Alex-okey

  Alex-okey New Member

  Після новорічних свят планую розпочати ремонт, і в мене виникає наступне питання: чи є в вас фахівці, які можуть якісно виконати роботи з нанесення Тепловера, та скільки виходить на сьогодні метр квадратний(матеріал та робота), мається на увазі Тепловер Light - згідно технології)
   
 9. Назар

  Назар New Member

  Звичайно, у нас є бригади, які працюють під жорстким наглядом представнника заводу. Ціна за один квадратний метр залежить в основному від товщини нанесення теплоізоляційного матеріалу (відповідно того на яких стінах виконуються роботи). Якщо брати стандартиний шар нанесення в 2,5 см Тепловер Light, то ціна буде складатись з вартості матеріалів:
  1.Тепловер Набриск
  2.Тепловер Light
  3.Тепловер Шпаклівка
  4. Допоміжні матеріали (маяки, сітка, грунтівка)
  Разом орієнтовно 116грн/м2
  Та вартості робіт:
  1.Підготовка поверхні
  2.Влаштування набриску
  3.Грунтування поверхні стіни
  4.Нанесення теплоізоляційної суміші
  5.Грунтування стіни
  6.Нанесення Шпаклівки
  Разом орієнтовно 120грн/м2
  Доречно, якщо наш спеціаліст під'їде на об'єкт для складання детального кошторису.
   
 10. Alex-okey

  Alex-okey New Member

  Побачив в вашій лінійці штукатурок, майже однакові з Тепловером Лайт по характеристикам, ще два продукта: Тепловер Стандарт та Тепловер Оптіма, cкажіть ,будь-ласка - які особливі відмінності застосування даних сумішей??)
   
 11. Назар

  Назар New Member

  Тепловер Standard та Тепловер Optima відрізняються, в першу чергу, об'ємом виходу готової суміші, це 25л та 50л відповідно. Також тепловер Optima має меншу об'ємну вагу (300кг/м3), а отже і кращі теплоізоляційні властивості.
   
 12. Alex-okey

  Alex-okey New Member

  Над моєю квартирою мешкають дуже шумні сусіди:mad: - бігають як слони(, дуже шумно "розмовляють", хтось постійно кожний вечір грає на скрипці:mad: , я читав, що окрім теплоізоляції, матеріали Тепловер володіють гарними звукоізоляційними властивостями, - що можете порадити в мому випадку по звукоізоляції стелі??... хочу вбити двох зайців- вирівняти стелю (вона дещо нерівна), та зробити звукоізоляційний бар'єр від сусідів:)
   
 13. Назар

  Назар New Member

  Як уже писав в пості #3:"Матеріали характеризуються пористою структурою, у них хороші звукоізоляційні властивості. Для Тепловер Light товщиною 30мм коефіцієнт звукопоглинання становить 0,7!!! при частоті від 800 до 8кГц."

  Для стелі пиріг буде слідуючим:
  1.Високоадгезійна грунтовка (бетонконтакт)
  2.Тепловер Набриск (розхід 1 мішок на 8-10м2)
  3.Тепловер Light (розхід в залежності від товщини шару)
  4.Тепловер Шпаклівка (1 мішок на 8м2)

  Ось доречі свіжі фото з об'єкту:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 14. Миколай1

  Миколай1 New Member

  в нас теж квартира утеплена і зовні, і всередені.
   

Поділитися цією сторінкою